جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون به میزبانی سمنان پایان یافت

   با معرفی برترین ها/

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون به میزبانی سمنان پایان یافت

   مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون به میزبانی سمنان پایان یافت

   مسابقات بدمینتون در رده جوانان از روز دوشنبه مورخ 24 اردیبهشت آغاز و به مدت 2 روز در تالار بدمینتون سمنان ادامه خواهد داشت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان به میزبانی سمنان برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها مهران شهبازی از کردستان در قسمت انفرادی و صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده از کرمانشاه در قسمت دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند.
   دیدار مرحله نهایی بخش انفرادی بین مهران شهبازی از کردستان و سروش اسکندری از زنجان برگزار شد و در پایان این مسابقه مهران شهبازی توانست با نتیجه ۳ بر یک برابر حریف خود به برتری دست یافته و به مقام قهرمانی برسد.
   سروش اسکندری از زنجان دوم شد و محمد پایروند از تهران و مهدی انصاری از زنجان سوم مشترک شدند.
   دیدار فینال قسمت دونفره بین تیم امیر قاسمی از تهران و علیرضا قاسمی از زنجان و تیم صدرالدین صادقی و امین بشیرزاده از کرمانشاه برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم صادقی و بشیرزاده پایان یافت.
   تیم امیر قاسمی و علیرضا قاسمی دوم شد و تیم های دونفره محمدرضا باقری و علی حسین خانی از زنجان و زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.
   گفتنی است مسابقات بدمینتون در دو رده بزرگسالان و جوانان از روز شنبه مورخ 22 اردیبهشت آغاز و به مدت 4 روز در تالار بدمینتون سمنان ادامه خواهد داشت.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 667,973
تعداد بازدید امروز : 405
تعداد بازدید دیروز : 2,057
تعداد بازدید هفته : 4,443
تعداد بازدید این ماه : 405
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.