جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ۱۰ ورزشکار سمنانی در راه بازی‌های آسیایی جاکارتا

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان :

   ۱۰ ورزشکار سمنانی در راه بازی‌های آسیایی جاکارتا

   ۱۰ ورزشکار سمنانی در راه بازی‌های آسیایی جاکارتا

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از میزبانی سمنان از اردوی تیم‌های ملی خبر داد و گفت: ۱۰ ورزشکار سمنانی برای حضور در بازی‌های آسیایی شانس دارند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی اظهار کرد: شاهد رشد خوب ورزش بین بانوان استان سمنان هستیم که عملکرد چشمگیری در سال‌های اخیر داشتند و همگام با آقایان در میادین داخلی و خارجی درخشیده‌اند.
   وی به کسب بیش از2300مدال رنگارنگ ورزشکاران استان سمنان در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت : ورزشکاران شایسته سمنانی در4 سال اخیر در مسابقات کشوری 2065 مدال و در مسابقات برون مرزی 264 مدال کسب نموده اند.
   فتاحی با اشاره به اینکه میزبانی اردوهای تیم‌های ملی را سال ۹۷ در برنامه داریم، تصریح کرد: میزبانی مسابقات مختلف کشوری را امسال خواهیم داشت و سال گذشته در این بخش، ۴۷ میزبانی مسابقات آقایان و ۴۱ میزبانی رقابت‌های بانوان را انجام دادیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با تأکید بر اینکه هشت اردوی ملی آقایان را میزبان بودیم، اضافه کرد: یک اردوی ملی بانوان را هم میزبانی کردیم.
   فتاحی با بیان اینکه قهرمانان بزرگی را به میادین جهانی معرفی کرده‌ایم، تصریح کرد: ۱۰ ورزشکار سمنانی شانس حضور در بازی‌های آسیایی را دارند و برنامه‌های خاصی برای ورزشکاران سمنانی در ستاد بازی‌های آسیایی داریم.
   وی با اشاره به اینکه ۲۳ میلیارد تومان اعتبار مصوب داریم، اظهار کرد: ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای سال ۹۷ پیش‌بینی و چندین پروژه ورزشی برای افتتاح هدف‌گذاری کرده‌ایم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان همچنین از حمایتهای کم نظیر از ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه بازی‌های آسیایی و پارآسیایی جاکارتا و همچنین مدال‌آوری در این رویداد مهم آسیایی شوند، خبر داد
   گفتنی است استان سمنان در هفته جاری میزبان تیم ملی هندبال در سالن غدیر شهرستان سمنان و تیم ملی بدمینتون در دو رده جوانان و بزرگسالان در تالار بدمینتون سمنان بود.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 667,944
تعداد بازدید امروز : 376
تعداد بازدید دیروز : 2,057
تعداد بازدید هفته : 4,414
تعداد بازدید این ماه : 376
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.