جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات ورزشی سازمان های مردم نهاد در خانه جوانان برگزار شد

   مسابقات ورزشی سازمان های مردم نهاد در خانه جوانان برگزار شد

   مسابقات ورزشی سازمان های مردم نهاد در خانه جوانان برگزار شد

   مسابقات ورزشی سازمان های مردم نهاد که به مناسبت هفته جوان در خانه جوان سمنان در حال برگزاری بود با مشخص شدن برگزیدگان به کارخود پایان داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان بمناسبت هفته جوان، مسابقات ورزشی در سه رشته ایرهاکی، فوتبال دستی و PES (فوتبال رایانه ای) با حضور اعضای سازمان های مردم نهاد سمنان در محل خانه جوانان سمنان برگزار گردید. این رویداد با هدف ایجاد نشاط در جوانان و همچنین شبکه سازی و آشنایی اعضای سازمان های مردم نهاد با یکدیگر آغاز شد. این مسابقات با مشارکت 30 نفر از 9 سازمان مردم نهاد برگزار گردید. در پایان در رشته ایرهاکی به ترتیب آقایان عمادی، مرادی و قربانی به مقام اول تا سوم نایل شدند. در رشته فوتبال دستی نیز تیم مرادی در رده نخست، تیم صفایی در رده دوم و تیم عمادی در رده سوم قرار گرفتند. در مسابقه PES (فوتبال رایانه ای) نیز به ترتیب آقایان دارایی، طاهریان و روشنفکر به مقام اول تا سوم دست یافتند. به نفرات اول تا سوم هر رشته از طرف معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان سمنان جوایزی اهدا گردید.
   لازم به ذکر است خانه جوانان استان سمنان با امکانات فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی مرود بهره برداری سازمان های مردم نهاد جوانان استان سمنان می باشد
   گالری
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 667,969
تعداد بازدید امروز : 401
تعداد بازدید دیروز : 2,057
تعداد بازدید هفته : 4,439
تعداد بازدید این ماه : 401
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.