جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • آیین تجلیل از روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی استان سمنان برگزار شد

   آیین تجلیل از روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی استان سمنان برگزار شد

   آیین تجلیل از روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی استان سمنان برگزار شد

   روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان سمنان روز دوشنبه در مراسمی با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تجلیل شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ محسن ایزدبخش در این آیین اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی این اداره کل و با مشارکت هیات های ورزشی وضعیت ورزش استان رشد مناسبی کرده است ولی در برخی از نقاط کمبودهای وجود دارد که با تبیین برنامه های هدفمند به دنبال رفع آنها هستیم.
   وی به موفقیت ورزشکاران استان در سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: ورزشکاران رشته های مختلف این استان در سالهای اخیر و در رویدادهای مختلف ملی، بین المللی، آسیایی و جهانی موفق به کسب 2329مدال رنگارنگ شدند که تلاش مربیان و مسئولان هیات های ورزشی نیز در کسب این مدال ها و موفقیت ورزشکاران سهیم بوده است.
   معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تاکید کرد: هیات های ورزشی بازوان قدرتمند فدراسیون ها و اداره کل ورزش و جوانان در راستای توسعه و گسترش ورزش در بخش همگانی و قهرمانی هستند.
   در ادامه محسن جهانشیر در خصوص مباحث مالی هیئتهای ورزشی استان مواردی را متذکر شد و افزود: تلاش هیات های ورزشی و همکاری آنها با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان می تواند نقش تاثیرگذاری برای بستر سازی و حضور ورزشکاران و قهرمانان ملی پوش در بازی های آسیایی پیش رو و المپیک 2020 داشته باشد.
   وی تصریح کرد: در سال گذشته استان سمنان میزبان 100رویداد ورزشی ملی و بین المللی در رشته های مختلف بوده و افتخارات حاصل شده نتیجه تلاش زحمات شبانه روزی همه روسا ونواب رئیس هیئت های ورزشی ودیگر اعضای هیئت در استان بوده است .
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان در پایان افزود: لازم است با تلاش وجدیت موانع ورزش استان را برطرف کنیم و با وحدت وهمدلی وانرژی خاص در سال 97 شاهد درخشش ورزشکاران سمنانی در مسابقات آسیائی باشیم.
   در پایان توسط معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ازروسای هیئتهای ورزشی و نواب رئیس (آقایان) هیئتهای ورزشی استان سمنان با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد .
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 667,953
تعداد بازدید امروز : 385
تعداد بازدید دیروز : 2,057
تعداد بازدید هفته : 4,423
تعداد بازدید این ماه : 385
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.