جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ورزشی‌های استان سمنان روی سکوی حمایت از فلسطین

   «قهرمانی ما اینجا معنا می‌شود و هرگز دست از حمایت از ملت‌های مظلوم نخواهیم کشید»

   ورزشی‌های استان سمنان روی سکوی حمایت از فلسطین

   ورزشی‌های استان سمنان روی سکوی حمایت از فلسطین

   ورزشی‌های استان سمنان به میدان راهپیمایی روز جهانی قدس آمدند تا بگویند: «قهرمانی ما اینجا معنا می‌شود و هرگز دست از حمایت از ملت‌های مظلوم نخواهیم کشید»

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ ورزشکاران، رؤسا و دست‌اندرکاران هیأت‌های ورزشی و مسؤولان ورزش استان سمنان هم‌زمان با روز جهانی قدس به میدان آمده‌اند تا بگویند: «قهرمانی ما اینجا معنا می‌شود».
   شمار زیادی از اهالی ورزش استان سمنان در جای جای این استان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت داشتند و این حضور، نشانه عزم و همدلی همگانی ملت مسلمان در راه آزادی قدس شریف است.
   حضور تکواندوکاران باشگاه‌های مختلف ورزشی از جمله باشگاه تکواندوی قومس از سالن چندمنظوره صالحین جهادیه در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس نظرها را به خود جلب می‌کرد.
   همچنین هنرنمایی و مسابقه‌هایی در حاشیه راهپیمایی برگزار شد که جالب توجه بود؛ رقابت‌های دارت در راهپیمایی روز قدس بین جوانان و ورزشکاران به همت هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان مهدیشهر برپا شد.
   ورزشکاران از همه رده‌های سنی از نوجوان و جوان تا بزرگسال و پیشکسوت به میدان آمده بودند تا نشان دهند در همه عرصه‌ها همیشه پرچم‌دار هستند.
   صحنه‌های زیبای حضور ورزشکاران در راهپیمایی روز قدس نظرها را به خود جلب می‌کرد و در عین حال برخی برنامه‌های جنبی راهپیمایی، بر شور و حال این رویداد مهم عبادی- سیاسی افزوده بود؛ اما ورزشکاران چه نظری درباره قدس شریف دارند؟
   سهم قابل‌توجه ورزشی‌ها در رویدادهای انقلابی
   فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اظهار کرد: ملت ایران در هر شرایطی که نظام جمهوری اسلامی به حمایت نیاز داشته است، پشتیبان آن و حامی مقام معظم رهبری بوده‌اند و خودشان را با خلق حماسه‌های مختلف نشان داده‌اند.
   وی با اشاره به اینکه روز جهانی قدس روزی است که امام خمینی (ره) جمعه آخر ماه مبارک رمضان را با این عنوان نام‌گذاری کردند، تصریح کرد: مردم همواره در جهت حمایت از آرمان‌های امام راحل و دفاع از مقاومت مردم فلسطین در این راهپیمایی عظیم حضور پیدا می‌کنند.
   فتاحی با تأکید بر اینکه جامعه ورزش یکی از جوامع تأثیرگذار خلق حماسه‌های بزرگ در راهپیمایی روز قدس هستند، اضافه کرد: ورزشکاران و جوانان ما در روز جهانی قدس سهم زیادی در خلق چنین حماسه بزرگ دارند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بیان کرد: با برنامه‌ریزی خوبی که وزارت ورزش و جوانان دارد، همواره جامعه ورزش و جوانان عزیز ما در صحنه‌های مختلف به‌ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس حضور حساس و چشمگیری داشته‌اند.
   فتاحی با اشاره به اینکه امروز هم جامعه ورزش و جوانان استان سمنان متشکل از هیأت‌های ورزشی، قهرمانان و جوانان عزیز و فعال سازمان‌های مردم‌نهاد در این راهپیمایی حضور پیدا کردند، اظهار کرد: ورزشکاران امروز بار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.
   حمایت‌های ما پایانی ندارد
   پگاه کامرانی، ملی‌پوش سمنانی تیم بدمینتون بزرگ‌سالان ایران اظهار داشت: روز قدس، روز بزرگی برای مسلمانان است و همه به میدان آمده‌اند تا از قدس شریف حمایت کنند.
   وی گفت: ورزشکاران به‌ویژه نخبگان رشته‌های مختلف ورزشی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده‌اند تا همگام با عموم مردم ندای آزادی قدس عزیز را سر دهند و این بسیار ارزشمند است.
   ملی‌پوش سمنانی تیم بدمینتون بزرگ‌سالان ایران ادامه داد: روز قدس برای مسلمانان اهمیت زیادی دارد و همه تلاش دارند بار دیگر از مردم فلسطین حمایت کنند؛ حمایت‌های ما پایانی ندارد.
   حذف غده سرطانی اسراییل از جهان اسلام؛ آرزوی دوچرخه‌سواران
   خلیل‌الله غزنچای، رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان هم با تأکید بر اینکه روز جهانی قدس روز استکبارستیزی ملت‌های مسلمان است، اضافه کرد: امام خمینی (ره) این روز را نهادینه کردند و روز قدس، امروز به روز جهانی حمایت از مردم فلسطین تبدیل شده است.
   وی با بیان اینکه جامعه ورزش هر ساله در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری پررنگ و پرشور داشته‌اند، تصریح کرد: جامعه دوچرخه‌سواری استان سمنان هم در این راهپیمایی طبق سنت هر ساله شرکت کردند.
   رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با اشاره به اینکه به فرموده امام راحل رژیم صهیونیستی باید از صحنه روزگار محو شود، اظهار کرد: امیدواریم به‌زودی شاهد حذف این غده سرطانی از بستر جهان اسلام باشیم و مردم فلسطین در سرزمین خود با آرامش زندگی کنند.
   قهرمانی امروز؛ ارزشمندتر از هر مدالی
   امروز در میان حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، نقش ورزشکاران نیز بسیار پررنگ بود؛ ورزشکاران سمنانی نشان دادند که حضور در راهپیمایی روز قدس را مانند سایر مردم مؤمن و مسلمان کشورمان وظیفه شرعی و انسانی خود می‌دانند و به‌خوبی به این وظیفه عمل کردند.
   ورزشکاران با بر تن کردن لباس‌های ورزشی در جمع راهپیمایان حضور یافتند و با حمل پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و تصاویری از قدس شریف و رهبر معظم انقلاب اعتراض خود را نسبت به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی اعلام کردند و آزادی قدس شریف را خواستار شدند.
   امروز ورزشکاران ولایت‌مدار استان سمنان با سر دادن شعار «الله‌اکبر» و مشت‌های گره‌کرده نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را خواستار شدند و نشان دادند که روز جهانی قدس روز تجلی حضور میلیونی مسلمانان سراسر جهان است.
   پیشتازی در همه عرصه‌ها
   روز جهانی قدس یادگاری ارزشمند از امام خمینی (ره)، روز همدلی و اتحاد و همچنین روز بیداری و هوشیاری همه مسلمانان جهان است که ورزشکاران به‌خوبی به آن ایمان دارند و در راه حفظ این ارزش‌ها همواره پیشتازند.
   ورزشکاران به‌خوبی می‌دانند که وقتی با سر دادن فریادهای استکبارستیزی، محکوم کردن جنایات آمریکایی‌ها و رژیم کودک‌کش صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین پای در عرصه قهرمانی می‌گذارند، قهرمانی‌شان رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد و حمایت از مظلومان جهان از هر قهرمانی‌ای ارزشمندتر است.
   گالری
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,687
تعداد بازدید امروز : 1,886
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,828
تعداد بازدید این ماه : 53,488
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.