جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جامعه ورزش و جوانان استان سمنان ۵ کانکس به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا کرد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان:

   جامعه ورزش و جوانان استان سمنان ۵ کانکس به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا کرد

   جامعه ورزش و جوانان استان سمنان ۵ کانکس به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا کرد

   مدیرکل ورزش و جوانان سمنان از اهدا پنج کانکس به مردم زلزله‌زده کرمانشاه توسط جامعه ورزش و جوانان استان خبر داد و گفت: دو انبار اقلام و اجناس موردنیاز مردم نیز قبلاً به این استان ارسال‌شده بود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی ضمن تقدیر و تشکر ازجامعه ورزش و جوانان استان سمنان جهت تهیه پنج کانکس برای زلزله‌زده‌های غرب کشور ، ابراز داشت: پس از وقوع زمین‌لرزه کرمانشاه مردم استان نیز در کنار نهادهای خدمت‌رسان برای یاری هم‌وطنان آسیب‌دیده خود بار دیگر با جوانمردی و پهلوانی اقدام به تهیه کانکس کردند.
   وی بابیان اینکه جامعه ورزشی استان سمنان مقداری وجه نقد نیز به‌منظور بازسازی منازل مسکونی کرمانشاه پرداخت کرده است، افزود: باغیرت و حمیت جامعه ورزش استان دو انبار اقلام و اجناس موردنیاز هم‌وطنان نیز در سال گذشته به غرب کشور ارسال‌شده بود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اینکه از بین کمک‌های ارسالی مهم‌ترین نیاز برای مردم کرمانشاه تهیه سرپناه مناسب برای در امان بودن از سرما و گرما است، ابراز داشت: با توجه به نیاز مردم زلزله‌زده غرب کشور همراه این کانکس‌ها یک چشمه بهداشتی و حمام نیز ارسال‌شده است.
   فتاحی با بیان اینکه جامعه ورزشی استان سمنان این بار نیز اثبات کردند راه و رسم بزرگی بر جای ماندن نیک‌نامی است، اضافه کرد: از زمان وقوع زلزله تاکنون مردم استان کمک‌های مالی خود را به‌صورت نقدی و غیر نقدی به هم‌وطنان زلزله‌زده استان کرمانشاه ارسال کردند که با این امر ورزشکاران نشان دادند تا زمان سامان گرفتن وضعیت شهرهای زلزله‌زده، به یاد آن‌ها خواهند بود.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,725
تعداد بازدید امروز : 1,924
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,866
تعداد بازدید این ماه : 53,526
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.