جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سمنان تیرماه میزبان مسابقات کشوری تنیس است

   رئیس هیأت تنیس استان سمنان:

   سمنان تیرماه میزبان مسابقات کشوری تنیس است

   سمنان تیرماه میزبان مسابقات کشوری تنیس است

   رئیس هیأت تنیس استان سمنان با بیان اینکه سمنان تیرماه میزبان مسابقات کشوری تنیس است، گفت:کلاس داوری کشوری تنیس مردادماه به میزبانی این استان برگزار می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ عباس قادری در تشریح برنامه‌های هیأت تنیس استان سمنان، اظهار کرد: مسابقات جام رمضان با حضور ۲۴ ورزشکار از سراسر استان در ماه مبارک رمضان برگزار شد.
   رئیس هیأت تنیس استان سمنان ادامه داد: شاهرود به مقام قهرمانی جام رمضان دست پیدا کرد و این رقابت‌ها از سطح کیفی مطلوبی برخوردار بود و تنیس‌بازان استان رقابت خوبی با هم داشتند.
   قادری با اشاره به اینکه سمنان تیرماه میزبان مسابقات کشوری رده‌های سنی زیر ۱۴، ۱۲ و ۱۰ سال است، تصریح کرد: ما هم تیم خوبی را روانه این مسابقات پایه در بخش دختران و پسران خواهیم کرد.
   وی با بیان اینکه سمنان مردادماه میزبان کلاس داوری کشوری تنیس است، اضافه کرد: ما هشت نفر را به کلاس‌های درجه سه به میزبانی گرگان و یک نفر را هم به کلاس‌های درجه دو به میزبانی تبریز در شهریورماه اعزام خواهیم کرد.
   رئیس هیأت تنیس استان سمنان با تأکید بر اینکه سمنان شهریورماه میزبان مسابقات کشوری تنیس رده B پسران خواهد بود، تصریح کرد: بهترین‌های استان را روانه این مسابقات خواهیم کرد.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,667
تعداد بازدید امروز : 1,866
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,808
تعداد بازدید این ماه : 53,468
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.