جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • "میز خدمت" در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان دایر می شود

   در راستای طرح تکریم ارباب رجوع

   "میز خدمت" در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان دایر می شود

   "میز خدمت" در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان دایر می شود

   با تشکیل کارگروه ویژه و فراهم شدن مقدمات لازم در راستای طرح تکریم ارباب رجوع به زودی میز خدمت در اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان دایر می شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ روز گذشته کارگروه ویژه ای در دفتر معاون توسعه و منابع پشتیبانی اداره کل در راستای اجرایی شدن دستورالعمل سراسری میز خدمت با حضور جهانشیر معاون توسعه منابع ، مسئولین ستادی اداره کل و جمعی از کارشناسان واحدهای مختلف اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد.
   محسن جهانشیر در این جلسه اظهار داشت : با هدف اجرای برخی مفاد حقوق شهروندی در نظام اداری و ارایه خدمت سریع و آسان به ارباب رجوع دستورالعمل میز خدمت از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
   وی افزود: این دستورالعمل به استناد بند ۲ ماده ۱۸ و در اجرای ماده ۱۷ تصویب‌نامه شورای عالی اداری با عنوان «حقوق شهروندی در نظام اداری» تنظیم و اعلام شده است.
   معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: بر اساس این دستورالعمل ، دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری مکلفند، نسبت به برنامه‌ریزی و اجرای مفاد دستورالعمل مذکور و آموزش متصدیان میز خدمت اقدام نموده و نماینده تام‌الاختیار خود را حداکثر طی مدت یک‌ماه از ابلاغ، به سازمان اداری و استخدامی کشور معرفی کنند.
   جهانشیر در ادامه گفت : کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت، ارتقای کمی و کیفی خدمات به مردم و تسریع در امر خدمات رسانی از مزیت‌های میز خدمت است.
   وی افزود : با بیان اینکه کارشناس مستقر در میز خدمت ادارات باید تسلط و اشراف کامل بر قوانین و مقررات، توانایی کافی در رفع مشکلات و هدایت ارباب رجوع به بخش‌های مختلف داشته باشد، عنوان کرد: تاکید من برای میز خدمت اداره کل این است که شخص مسئول در میز خدمت همه بخش‌ها و حوزه‌های مرتبط را شناخته و بتواند ارباب رجوع را به بخش‌های مختلف رهنمون سازد.
   گفتنی است در پایان جلسه با ابلاغ حکمی زهرا محقق به عنوان کارشناس میز خدمت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان معرفی شد.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,735
تعداد بازدید امروز : 1,934
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,876
تعداد بازدید این ماه : 53,536
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.