جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مفتاح سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان شد

   مفتاح سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان شد

   مفتاح سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان شد

   طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان، محسن مفتاح به ‌عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در حکمی محسن مفتاح را به ‌عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان منصوب کرد.
   در حکم وی آمده است:
   نظر به تعهد و تجربه جنابعالی در اموراجرایی و با عنایت به استقرار اداره ورزش و جوانان شهرستان در محل استادیوم 15000 نفری و با توجه به حساسیت امر و لزوم برنامه ریزی مدون در راستای حفظ و حراست اموال وارتقای سطح کمی و کیفی ورزش شهرستان به موجب این ابلاغ از مورخ 3تیرماه 1397 به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان منصوب می گردید ، با توجه به اهمیت و جایگاه ورزش و جوانان، امید است با اتکال به خداوند منان و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و تعامل مناسب با مقامات محلی وبهره مندی از همکاری پیشکسوتان و صاحب نظران در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش وامور جوانان شهرستان موفق باشید.
   پیش از این نیز روح ا... شاهورانی نسب از تاریخ 2 اسفند1395 به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان در شهرستان سمنان خدمت کرده است.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 436,266
تعداد بازدید امروز : 1,459
تعداد بازدید دیروز : 2,246
تعداد بازدید هفته : 1,459
تعداد بازدید این ماه : 43,434
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.