جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جودوکار شاهرودی در راه جاکارتا

   جودوکار شاهرودی در راه جاکارتا

   جودوکار شاهرودی در راه جاکارتا

   رئیس هیأت جودوی استان سمنان گفت: شانس حضور دنیا آقایی ورزشکار استان سمنان برا حضور در مسابقات جاکارتا زیاد است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ سعید کرکه‌آبادی سمنان اظهار کرد: پنج جودوکار جوان استان سمنان به مصاف رقبای خود در مسابقات انتخابی تیم ملی رفته‌اند.
   وی ادامه داد: تعدادی از ورزشکاران سمنانی نیز تمایل داشتند در اردوی استعدادیابی فدراسیون جودو شرکت کنند که به این اردو اعزام شدند.
   رئیس هیأت جودوی استان سمنان با اشاره به اینکه مسابقات جودوی امید استان سمنان از امروز برگزار می‌شود، تصریح کرد: این رقابت‌ها جنبه انتخابی دارد و نفرات برتر در ترکیب اصلی تیم استان سمنان قرار می‌گیرند.
   کرکه‌آبادی با بیان اینکه سمنان در رقابت‌های جودوی امید باشگاه‌های کشور شرکت می‌کند، اضافه کرد: به همین دلیل، مسابقات انتخابی امروز برای جودوکاران از اهمیت خاصی برخوردار است.
   وی با تأکید بر اینکه 22 تیرماه مسابقات جودوی نوجوانان استان سمنان برگزار می‌شود، تصریح کرد: نفرات برتر در روز 23 مردادماه به مسابقات قهرمانی کشور در سنندج اعزام می‌شوند.
   رئیس هیأت جودوی استان سمنان با اشاره به اینکه 23 مردادماه مسابقات نوجوانان و جوانان بانوان استان سمنان برگزار می‌شود، اضافه کرد: نفرات برتر این رقابت‌ها نیز در روزهای 26 و 27 مردادماه به رقابت‌های قهرمانی نوجوانان و جوانان بانوان کشور اعزام می‌شوند.
   کرکه‌آبادی با بیان اینکه اواخر تیرماه اولین هفته حضور ما در مسابقات لیگ امید باشگاه‌های کشور است، تصریح کرد: امیدواریم جودوکاران سمنانی عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشند.
   وی با تأکید بر اینکه کلاس‌های آموزشی مربیگری را پیگیری می‌کنیم، اضافه کرد: برای تمام هفته‌ها برنامه داریم و هفته‌ای را بدون برنامه و به‌اصطلاح خالی رد نمی‌کنیم.
   رئیس هیأت جودوی استان سمنان با اشاره به اینکه «دنیا آقایی» در کمپ اردوی تمرینی ژاپن شرکت داشت، اظهار کرد: امیدواریم او در مسابقات جاکارتا حضور پیدا کند و شانس حضورش در این رقابت‌ها بسیار زیاد است.
   گفتنی است دنیا آقایی جودو کارشایسته استان سمنان و کاپیتان تیم ملی جودوی ایران در سال گذشته نیز مدال نقره رقابت‌های تورنمنت قرقیزستان بانوان را تصاحب کرد.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 436,166
تعداد بازدید امروز : 1,359
تعداد بازدید دیروز : 2,246
تعداد بازدید هفته : 1,359
تعداد بازدید این ماه : 43,334
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.