جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کسب رتبه نخست ستاد ساماندهی امور جوانان استان سمنان در کشور

   کسب رتبه نخست ستاد ساماندهی امور جوانان استان سمنان در کشور

   کسب رتبه نخست ستاد ساماندهی امور جوانان استان سمنان در کشور

   مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: استان سمنان رتبه برتر عملکرد حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان کشور در سال 1396 را کسب کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی اظهار کرد: در ارزیابی نهایی عملکرد استانها در ستادهای ساماندهی امور جوانان در کشور در سال 1396 استان سمنان در رده نخست و حائز رتبه اول شد .
   وی در خصوص ارزیابی عملکرد ستاد ساماندهی گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در سال 96 با برگزاری 10 کمیته تخصصی استان و 7 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان و 75 جلسه ستادساماندهی امور جوانان در سطح شهرستانهای تابعه توانست در بین استانهای سراسر کشور رتبه اول را به خود اختصاص دهد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در بخش دیگری از اقدامات این ستاد عنوان کرد: برگزاری نشست های استانی ، تقسیم کار استانی در حوزه های برنامه ریزی جهت افزایش مشارکت اجتماعی جوانان ، برنامه ریزی جهت تقویت هویت ملی و دینی جوانان، برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت ، برنامه ریزی برای ازدواج جوانان و آموزشهای قبل از ازدواج و بعد از ازدواج، برنامه ریزی برای کاهش آسیبهای اجتماعی جوانان و هفته جوان از مهترین اقدامات ستاد در طول سال 1396 بوده است.
   اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان این موفقیت را به جامعه بانشاط و پرتلاش جوانان و مردم استان تبریک گفته و آن را حاصل تلاش تمامی دست اندرکاران اعم از اصحاب رسانه ، همکاران اداره کل و ادارات ورزش و جوانان سطح شهرستانها و حمایتهای بیدریغ استاندار محترم ، نماینده های گرامی ، تمامی فرمانداران و دستگاههای اجرایی و راهنماییهای ارزنده نماینده محترم ولی فقیه و ائمه جمعه سراسر استان می داند.
   گالری
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 361,368
تعداد بازدید امروز : 95
تعداد بازدید دیروز : 813
تعداد بازدید هفته : 908
تعداد بازدید این ماه : 52,918
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.