جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 16 پروژه ورزشی استان سمنان تا دهه فجر افتتاح می‌شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان :

   16 پروژه ورزشی استان سمنان تا دهه فجر افتتاح می‌شود

   16 پروژه ورزشی استان سمنان تا دهه فجر افتتاح می‌شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: 16 پروژه ورزشی با حمایت ستاد فجر 40 تا دهه فجر امسال در این استان افتتاح می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ فرزاد فتاحی درباره وضع اعتبارات ورزشی استان اظهار کرد: همکاری خوب دولت و مجلس بستر تصویب قوانین خیلی خوب در این راستا بود.
   وی ادامه داد: قوانینی همچون اختصاص 27 صدم درصد از یک درصد مالیات بر ارزش‌افزوده رقم قابل‌توجهی بود که به وزارت ورزش و جوانان اختصاص پیدا می‌کرد و باعث شد تا شاهد رشد قابل توجه اعتبارات عمرانی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به اینکه تکمیل بیش از 90 درصد پروژه‌های نیمه‌تمام تا پایان سال 97 که از سال 96 در این زمینه تلاش شده،انجام خواهد شد، تصریح کرد: احداث فضاهای ورزشی اختصاصی از محورهای اصلی برنامه‌های استان است.
   فتاحی با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای تشکیل ستاد فجر 40 داشته، اضافه کرد: جلسات مختلفی در این راستا برگزار شده است.
   وی از بهره‌برداری 16 فضای ورزشی در راستای تشکیل ستاد فجر 40 تا دهه مبارک فجر امسال خبر داد و تصریح کرد: این طرح‌ها را تا پایان دهه فجر سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری خواهیم رساند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان افتتاح 16 پروژه ورزشی را اقدامی مهم و نادر برای تقویت زیرساخت‌های ورزش استان دانست و اضافه کرد: بخش زیادی از مشکلات ما در حوزه زیرساخت‌ها برطرف می‌شود.
   فتاحی 16 پروژه افتتاحی در دهه مبارک فجر را محرک توسعه ورزش قهرمانی در استان سمنان دانست و تصریح کرد: این پروژه‌ها در این جهت از اهمیت خاص و ویژه‌ای برخوردار هستند.
   وی با اشاره به اینکه 16 پروژه مذکور در قالب پروژه‌های شهری و روستایی تعریف شده، اضافه کرد: این پروژه‌ها بیشتر تخصصی و در جهت رفع مشکلات رشته‌های مختلف اجرایی می‌شود.
   گفتنی است در دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از 40000مترمربع فضای ورزشی در قالب24 مکان ورزشی به استان سمنان افزوده شد.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 436,279
تعداد بازدید امروز : 1,472
تعداد بازدید دیروز : 2,246
تعداد بازدید هفته : 1,472
تعداد بازدید این ماه : 43,447
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.