جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار جمعی از سمن های جوانان سمنان با فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی

   دیدار جمعی از سمن های جوانان سمنان با فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی

   دیدار جمعی از سمن های جوانان سمنان با فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی

   معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان و جمعی از سمن های جوانان در خلال اردوی گردشگری- هویتی مشهد مقدس با فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان پیشین استان سمنان و مدیر کل کنونی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو نمودند.

   در این دیدار، آقای مرادی معاون جوانان اداره کل، از زحمات و تلاش های صادقانه آقای فتاحی در استان سمنان تشکر و قدردانی نموده و جامع نگری و توجه ویژه به حوزه جوانان را از مهمترین خصوصیات مدیریتی ایشان دانسته و بیان نمودند تصدی پست مدیرکلی در خراسان رضوی توسط آقای فتاحی نشان از عملکرد خوب ایشان در استان سمنان و پتانسیل بالای این استان در حوزه ورزش و جوانان دارد.
   در ادامه برخی از دبیران سمن های جوانان به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و حمایت های آقای فتاحی از تشکل های جوانان را در دوران مدیریت ایشان در استان سمنان یادآور گشتند.
   سپس فتاحی پس از شندین نظرات حاضرین در جلسه ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از حضور جمعی از تشکل ها و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان سمنان در مشهد مقدس، استان سمنان را استانی شاخص در امر ورزش و جوانان دانسته و از حضور در سمنان به عنوان یک تجربه بسیار عالی مدیریتی یاد نمودند
   در پایان رئیس مجمع سمن های جوانان استان سمنان به نمایندگی از سایر تشکل ها هدیه ای را جهت تقدیر از زحمات و حمایت های 4 ساله آقای فتاحی تقدیم ایشان نمودند
   گالری
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,758
تعداد بازدید امروز : 1,957
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,899
تعداد بازدید این ماه : 53,559
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.