جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در پی درخشش بانوی دامغانی در بازی‌های پاراآسیایی 2018

   پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در پی درخشش بانوی دامغانی در بازی‌های پاراآسیایی 2018

   پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در پی درخشش بانوی دامغانی در بازی‌های پاراآسیایی 2018

   محسن جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در پیامی مدال آوری زهرا برناکی ورزشکار دامغانی در بازی‌های پاراآسیایی 2018 را تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ محسن جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، در پیامی مدال آوری زهرا برناکی ورزشکار دامغانی در بازی‌های پاراآسیایی 2018 را به وی و جامعه ورزش و جوانان استان سمنان و کشور تبریک گفت.
   در متن پیام جهانشیر آمده است:
   جوانان ایران اسلامی به ویژه ورزشکاران و قهرمانان استان سمنان همیشه ثابت کرده‌اند می‌توانند با پشتکار و تلاش و همت شبانه‌روزی به جایگاه‌های والا و قله‌های افتخار جهان رسیده و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در میادین بین‌المللی با کسب افتخارآفرینی‌ها به اهتزاز درآورند.
   کسب مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی 2018 توسط زهرا برناکی بانوی شایسته دامغانی مایه بسی مباهات و خرسندی است که موجی از شادی و سرور را در جمع مردم استان سمنان به ویژه جامعه بانوان ورزشکار استان و شهرستان دامغان ایجاد کرد.
   بی شک استان سمنان و علی الخصوص جامعه ورزش از داشتن چنین ورزشکاران و جوانان برومندی به خود می بالد و بنده آن را نشانی از توکل، همت و تلاش ورزشکاران و جوانان شایسته این استان می‌دانم و قطعا در آینده ای نه چندان دور با توانایی های که از ورزشکاران استان سمنان سراغ دارم مدال های با ارزشتری در مسابقات المپیک و... برای کشورو استان رقم خواهد خورد.
   اینجانب اصالتا از طرف خود و نیابتا از طرف جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان سمنان این موفقیت ارزشمند را به ایشان ، همسر شایسته ایشان که به عنوان مربی وی نیز بودند ، خانواده محترمشان ، وزیر ورزش و جوانان ، استاندار سمنان ، نماینده ولی فقیه در استان ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، مسئولین شهرستان دامغان و به تمامی ورزشکاران ، پیشکسوتان به خصوص مسئولین فدراسیون جانبازان و معلولان و همچنین هیات جانبازان و معلولان استان تبریک عرض نموده و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران و به ویژه ورزشکاران سمنان را از خداوند متعال درخواست دارم.
   گفتنی است زهرا برناکی بانوی دوومیدانی‌کاربانوی شایسته استان سمنان و تیم ملی ایران به مدال برنز ماده پرش طول مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2018 دست یافت
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,217,211
تعداد بازدید امروز : 862
تعداد بازدید دیروز : 8,344
تعداد بازدید هفته : 16,767
تعداد بازدید این ماه : 34,006
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.