جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برنامه های هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان از روزجهانی کودک تا هفته تربیت بدنی و ورزش

   برنامه های هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان از روزجهانی کودک تا هفته تربیت بدنی و ورزش

   برنامه های هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان از روزجهانی کودک تا هفته تربیت بدنی و ورزش

   رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان از برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت روز جهانی کودک ، روز عصای سفید روز جهانی نابینایان ، هفته پارالمپیک و هفته تربیت بدنی و ورزش در سطح این شهرستان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ علی محمد همتی به مناسبتهای مختلف سه هفته پیش رو اشاره کرد و گفت : برنامه های مختلفی به مناسبت روز جهانی کودک ، روز عصای سفید روزجهانی نابینایان ، هفته پارالمپیک و هفته تربیت بدنی و ورزش در سطح شهرستان سمنان تدارک دیده شده است.

   وی افزود: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک با تلاش کمیته بازیها و ورزشهای کودکان هیأت ورزشهای همگانی شهرستان سمنان همایشی با عنوان «پویش همگانی توپ من ، توپ تو » روز چهارشنبه 18مهر97 ویژه رده سنی 2 الی8 سال در کانون دامغانیان برگزار خواهد شد.

   رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان به برنامه های مربوط به روزجهانی نابینایان و هفته ملی پارالمپیک اشاره کرد و گفت: همایش پیاده روی ویژه معلولان ، نابنیایان و ناشنوایان ساعت20:30 روز یکشنبه 22مهر در استادیوم 15هزار نفری ولایت برگزار می شود همچنین برنامه ویژه دیگری با عنوان همایش بزرگ ورزشهای همگانی ویژه این عزیزان ساعت17 روز جمعه 27مهردر سالن غدیر برگزار می شود.

   وی تصریح کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برنامه پیاده روی خانوادگی ویژه طلاب و روحانیون شهرستان سمنان روز یکشنبه 29مهردر جاده سلامت تدارک دیده شده است.

   علی محمد همتی به برگزاری بیش از 200برنامه هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان در شش ماهه نخست سالجاری اشاره کرد و گفت: باتوجه به برنامه ریزیهای صورت گرفته روزهای یکشنبه ساعت 20:30 در استادیوم 15هزارنفری ولایت و روزهای سه شنبه ساعت 20:30 در جاده سلامت به صورت مستمر و ویژه برنامه پیاده روی خانوادگی را داریم.

   وی با اشاره به این که فاز سوم طرح پارک گام در هفته تربیت بدنی و ورزش رونمایی خواهد شد،افزود :طرح ملی پارک گام کاملا ایرانی است و به واسطه این طرح ،علاقمندان به ورزش همگانی ،فعالیت ورزشی خود را مورد سنجش وارزیابی قرار می دهند.

   رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان درباره این طرح گفت: اپلیکیشنی برای پارک گام طراحی شده که این اپلیکیشن در گوشی‌های همراه نصب می‌شود و مردم می‌توانند از میزان فعالیتهای ورزشی خود به ویژه پیاده روی های شان آگاه شوند و در پایان هر فصل بر اساس امتیازاتی که کسب کردند جوایز خود را دریافت کنند.

   همتی با اشاره به اهمیت ترویج ورزش همگانی اظهار کرد: یکی دیگر از برنامه های ما برای توسعه ورزش همگانی راه اندازی ایستگاه های محله ای ورزش در کلیه پارک های هر محله است که هم اکنون در پارک شقایق ، 8شهریور ، استادیوم تختی در حال انجام است و امیدوارم بتوانیم با کمک تمام مردم شهر اخلاق در تمامی محله ها این امر را محقق سازیم.

   رقابتهای آمادگی جسمانی بانوان ، مسابقات روپایی ، رشته های مختلف باشگاههای شهرستان سمنان ، TRX، یوگا ، ایروبیک و پیلاتس باشگاهی ، ورزشهای همگانی ویژه مادر و دختران ، گردشگری ورزشی و ورزشهای طبیعی از دیگر برنامه های هیات ورزشهای همگانی شهرستان سمنان برای گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش می باشد.

   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,788
تعداد بازدید امروز : 1,987
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,929
تعداد بازدید این ماه : 53,589
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.