جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم

   تنها نماینده استان سمنان در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸:

   مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم

   مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم

   زهرا برناکی تنها نماینده استان سمنان در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸گفت: از کسب مدال برنز خوشحالم و مدالم را به مردم ایران تقدیم می کنم، قول می دهم در آینده طلا بگیرم.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ زهرا برناکی درباره کسب مدال برنز رشته پرش طول بانوان بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: خوشحالم موفق به کسب مدال برنز شدم؛ مدالم را تقدیم به مردم ایران می کنم، اما شرمنده شدم که طلا نگرفتم؛ قول می دهم در آینده طلا بگیرم.
   وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا آمده بودم، اما شرایط و جو مسابقات طوری شد که نتوانستم حتی رکورد خودم را بزنم و تنهابا اختلاف 17 سانتی متر سوم شدم و شاید اگر رکورد خودم را که 6 ماه پیش زدم را می زدم مدال بهتری می گرفتم. اولین تجربه ام بود و دوستانم می گویند با اینچئون متفاوت است، اما شرایط مسابقه خوب بود.
   برناکی در پاسخ به این سوال که چرا به رکورد خودتان نرسیدید، گفت: هوای اینجا بسیار شرجی و گرم است؛ سعی کردم خودم را گرم کنم، اما چون هوا شرجی و گرم بود فکر کردم گرم شده ام و آمادگی عضلانی را دارم در حالی که در حرکت سومم متوجه شدم بدنم تازه در حال آماده شدن است چون در اولین پرشم پایم به تخته نرسید و دومی هم خطا بود؛ تازه از سومین حرکت راه افتادم.
   وی خاطر نشان کرد: از بهمن رضایی تشکر می کنم؛ از خانم شیعه، آقای کیانی، ایزدبخش، فراتی همسر و مربی ام که در شهرستان کمکم می کند هم تشکر می کنم. فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان سابق سمنان و محسن جهانشیر، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان که حمایت های خوبی از من داشتند هم تشکر میکنم.
   گفتنی است زهرا برناکی بانوی دوومیدانی‌کاربانوی شایسته استان سمنان و تیم ملی ایران به مدال برنز ماده پرش طول مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2018 دست یافت.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,739
تعداد بازدید امروز : 1,938
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,880
تعداد بازدید این ماه : 53,540
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.