جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • یادمان شهدای تیم فوتبال آزادی سمنان ساخته می شود

   جهانشیر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان:

   یادمان شهدای تیم فوتبال آزادی سمنان ساخته می شود

   یادمان شهدای تیم فوتبال آزادی سمنان ساخته می شود

   سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان از ساخت و پرده برداری یادمان شهدای تیم فوتبال آزادی سمنان در هفته تربیت بدنی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ، محسن جهانشیر با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه ورزشکاران یکی از اولویت های اصلی این اداره کل در حوزه فرهنگی است گفت: استان سمنان تاکنون 2 یادمان شهدا و یک تندیس با موضوع شهدای ورزشکار تولید و احداث نموده است که از این نظر سرآمد استان های کشور می باشد.
   وی با تاکید بر ضرورت الگوسازی از شهدا برای نسل جوان و بویژه ورزشکاران افزود : این یادمان با سفارش معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل با همکاری موسسه سروسرخ طراحی شده و در استادیوم تختی سمنان که محل تردد ورزشکاران ، بدرقه و استقبال از مدال آوران و همچنین مکان تمرین و بازی تیم آزادی بوده است ساخته خواهد شد تا نمادی از قهرمانان واقعی این مرزو بوم باشد .
   گفتنی است 12 نفر از بازیکنان و مربی تیم فوتبال آزادی سمنان طی 8 سال جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت نائل گردیده اند که اسامی آنان به شرخ ذیل است:
   شهید ابوالفضل بزرویی، شهید عطاءاله صحافی، شهید ایرج نوروزی، شهید کیومرث نوروزی، شهید علی اکبر نیکو، شهید ابوالقاسم اصلاحی، شهید محمد رضا شمس الدین، شهید جلال طاهریان، شهید مجید نیکذات، شهید حسن طاهریان، شهید محمدعلی احمدی، شهید محسن طاهریان
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 785,676
تعداد بازدید امروز : 1,875
تعداد بازدید دیروز : 942
تعداد بازدید هفته : 2,817
تعداد بازدید این ماه : 53,477
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.