جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با منتخب تشکل های جوانان

   به منظور برنامه ریزی هفته جوان صورت گرفت:

   نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با منتخب تشکل های جوانان

   نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با منتخب تشکل های جوانان

   نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان با اعضای مجمع جوانان استان سمنان و منتخب تشکل های جوانان، به منتظور برنامه ریزی و هرچه بهتر برگزار نمودن برنامه های هفته جوان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ نشست صمیمی مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان با اعضای مجمع جوانان استان و منتخب تشکل های جوانان، به منظور برنامه ریزی و هرچه بهتر برگزار نمودن برنامه های هفته جوان برگزار شد.
   در ابتدای این نشست، مصطفی مرادی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ابراز همدردی با آسیب دیدگان حادثه سیل اخیر، به معرفی اعضای مجمع جوانان و توانمندی ها و عملکرد سمن های استان پرداخته و گفت: مجمع جوانان استان سمنان از بهترین مجامع جوانان استانی بوده که از نیروهایی یک دست، فعال و خوش فکر تشکیل شده و امید است بتوانند خدمات خوب و ارزنده ای را به جوانان استان ارائه دهند.
   وی در ادامه ضمن بیان مهمترین عملکرد و برنامه های سمن ها در سال 97، به واقعه تاسف بار سیل اخیر اشاره نموده و افزود: با توجه به نامه اخیر معاون جوانان وزارت خانه مبنی بر تغییر ساختاری برنامه های هفته جوان همسو با کمک و حمایت از سیل زدگان، سعی شده است محوریت اکثر برنامه های این هفته که با همت سمن های جوانان برنامه ریزی و اجرا خواهد شد، موضوع جمع آوری کمک برای آسیب دیدگان سیل اخیر باشد و در معاونت جوانان بتوان شرایطی را برای اعزام داوطلبانه اعضای سمن ها به مناطق سیل زده محیا نمود.
   در ادامه این نشست 3ساعته، اعضای مجمع جوانان و منتخب سمن های جوانان به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداخته که مهمترین آنان عبارت است از: پیگیری مستمر جهت احداث دائمی خانه جوانان در شهرستان سمنان و ایجاد خانه جوانان در سایر شهرستان های استان، حمایت از طرح ها و ایده های سمن ها توسط اداره کل، هماهنگی و یکپارچه نمودن کمک های مردمی، سمن ها و سایر ارگان ها جهت خدمت رسانی بهتر به سیل زدگان.
   در پایان جلسه نیز جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن محکوم نمودن اقدام خصمانه امریکا علیه سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، اقدامات این اداره کل برای کمک به سیل زدگان و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی جامعه ورزش و جوانان در روز 13 فروردین 98 به استان لرستان را تشریح کرد.
   وی در ادامه بر لزوم شفایت و انضباط مالی سمن های جوانان تاکید نموده و افزود: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی حمایت و استفاده از طرح های بدیع و خلاقانه سمن های جوانان را دارد.
   جانعلی اتمام ساخت خانه جوانان در شهر سمنان و نیز ایجاد خانه جوانان در سایر شهرستان ها را از اولویت های اداره کل دانسته و این نوید را به سمن های جوانان شهرستان شاهرود داد که به زودی خانه جوانان این شهرستان در راستای طرح ها و اهداف مرتبط با مهارت آموزی و کارآفرینی افتتاح خواهد شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 970,632
تعداد بازدید امروز : 323
تعداد بازدید دیروز : 2,001
تعداد بازدید هفته : 8,627
تعداد بازدید این ماه : 8,627
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/04/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.