جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا در شاهرود آغاز شد

   اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا در شاهرود آغاز شد

   اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا در شاهرود آغاز شد

   مربی تیم ملی امید سپک تاکرا ایران گفت : دومین مرحله اردوی تیم ملی سپک تاکرا به میزبانی استان سمنان و در شهرستان شاهرود آغاز شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مرتضی عسگری تعداد شرکت کنندگان در این اردو را 20 بازیکن اعلام کرد و افزود: تیم ملی امید سپک تاکرا تا 30 فروردین در این اردو حضور خواهد داشت .
   وی هدف از برگزاری این اردو را آمادگی ورزشکاران برای حضور در مسابقات جهانی اعلام کرد و گفت: این مسابقه ها مهر ماه امسال برگزار خواهد شد.
   عسکری که مسئول انجمن سپک تاکرا استان سمنان نیز است ، یادآور شد: 20 بازیکن از استان های سیستان و بلوچستان ، کرمانشاه، مرکزی، آذربایجان غربی، مازندران، همدان، گلستان و فارس در دومین مرحله اردوی تیم ملی امید شرکت کرده اند.
   عسگری با بیان اینکه اولین مرحله اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا اسفندماه سال گذشته در کرمان برگزار شد افزود: اردوی کنونی در سالن شهید چمران بسطام صبح ها از ساعت 9 الی 12 و عصرها از ساعت 16 الی 19 برگزار می شود.
   شهرستان شاهرود به خاطر داشتن شرایط آب و هوایی مناسب و نیز امکانات ورزشی مطلوب ، هر ساله پذیرای بسیاری از تیم های ملی رشته های ورزشی گوناگون برای برگزاری اردو است.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 970,588
تعداد بازدید امروز : 279
تعداد بازدید دیروز : 2,001
تعداد بازدید هفته : 8,583
تعداد بازدید این ماه : 8,583
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/04/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.