جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجمع عمومی سالانه هیئت پزشکی ورزشی استان سمنان برگزار شد

   با حضور رئیس فدراسیون

   مجمع عمومی سالانه هیئت پزشکی ورزشی استان سمنان برگزار شد

   مجمع عمومی سالانه هیئت پزشکی ورزشی استان سمنان برگزار شد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: حمایت همه جانبه از ورزشکاران برای جلوگیری از فاصله گرفتن از قهرمانی به دلیل مشکلات مالی، تاکید وزیر بوده است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجمع عمومی سالانه هیئت پزشکی ورزشی استان سمنان با حضور غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون ، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و سایر اعضا مجمع در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.
   در این جلسه دکترحیدریان به ارائه گزارش عملکرد و تحلیل آمار در سال گذشته پرداخت و با اشاره به این نکته که در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ شاهد افزایش رشد ۱۴ درصدی ورزشکاران سازمان یافته بودیم، امید است در سالجاری نیز شاهد این افزایش رشد باشیم و در راستای ارائه خدمات به ورزشکاران بیشتر گام برداریم.
   مجتبی جانعلی در این مجمع افزود: ورزشکاران و قشر قهرمان جامعه از لحاظ مالی ضعیف هستند و ضرورت دارد ارائه خدمات به جامعه ورزشی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
   وی ادامه داد: وضعیت مالی ورزشکار به گونه‌ای است که توانایی پرداخت هزینه درمان و خدمات مالی را ندارد و باید زمینه فراهم شود تا مشکلات مالی سد راه پیشرفت ورزشکار نباشد.
   جانعلی با اشاره به نامه وزیر ورزش و جوانان ابراز داشت: حمایت همه جانبه از ورزشکاران برای جلوگیری از فاصله گرفتن از قهرمانی به دلیل مشکلات مالی، تاکید وزیر بوده است.
   وی تصریح کرد: هیأت پزشکی ورزشی استان سمنان از پزشکان دلسوز و متخصص در این حوزه برای عملکرد مطلوب و ارائه خدمات بیشتر به ورزشکاران استفاده کند.
   وی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات ورزشی در جامعه بیش از گذشته با جدیت بیشتر دیده شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: هم فکری، همراهی و هماهنگی ضرورت دستیابی به اهداف و تقویت ورزش است و باید این راهبرد مدنظر قرار بگیرد.
   وی در پایان از دکتر نقیبی رئیس هیات شهرستان شاهرود و حمایت های دکتر نوروزی و دکتر حیدریان در خصوص راه اندازی کلینیک فیزیوتراپی شهرستان شاهرود تشکر کرد.
   غلامرضا نوروزی در این مجمع گفت : به رویکردها و سیاست‌های فدراسیون هیئت پزشکی ورزشی اشاره کرد و اظهار داشت: تمرکززدایی در ارائه خدمات ازجمله رویکردهای مهم این فدراسیون است.
   وی از ایجاد مراکز مجهز ورزشی در غرب و مرکز کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: ایجاد پایگاه‌های این فدراسیون از سیاست‌هایی است که در ارائه خدمات پزشکی و ورزشی به دنبال آن هستیم.
   رئیس فدراسیون هیئت پزشکی ورزشی با بیان اینکه در نظر داریم خدمات پزشکی ورزشی را در سراسر کشور اجرایی و عملیاتی کنیم گفت: در حال حاضر مرکزی مجهز به خدمات پزشکی و ورزشی را در سیستان و بلوچستان راه‌اندازی کرده‌ایم و هدف‌گذاری ما ایجاد این مراکز در دیگر استان‌های کشور است.
   نوروزی با اشاره به برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی در سراسر کشور از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: پزشکیاری ورزشی، امدادگر ورزشی، دوره ماساژ ورزشی ازجمله دوره‌های برگزارشده است که در چندین دوره استان سمنان به‌عنوان میزبان برگزاری این دوره‌ها بوده است.
   وی خاطرنشان کرد: 24 استان کشور مجهز به فضایی مناسب برای بهره‌مندی از خدمات پزشکی ورزشی هستند.
   رئیس فدراسیون هیئت پزشکی ورزشی عنوان کرد: تلاش بر این است تا ایجاد مراکز مجهز ورزشی و پزشکی در استان‌های است که فاقد این مراکز هستند پیگیری شود.
   گالری
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,206,138
تعداد بازدید امروز : 499
تعداد بازدید دیروز : 2,023
تعداد بازدید هفته : 5,694
تعداد بازدید این ماه : 22,933
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.