جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • امروز ورزش در ایران صحنه وحدت ،همدلی و هم افزایی سات /مدیرت فعلی ورزش کشور ،فضا را برای تفرقه افکنان از بین برده است

   وزیر ورزش و جوانان در مراسم بازگشایی سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک؛

   امروز ورزش در ایران صحنه وحدت ،همدلی و هم افزایی سات /مدیرت فعلی ورزش کشور ،فضا را برای تفرقه افکنان از بین برده است

   امروز ورزش در ایران صحنه وحدت ،همدلی و هم افزایی سات /مدیرت فعلی ورزش کشور ،فضا را برای تفرقه افکنان از بین برده است

   وزیر ورزش و جوانان ،فضای کنونی ورزش ایران را صحنه وحدت،همدلی وهم افزایی دانست و این مهم را به سود حرکت عمومی و روبه رشد ورزش کشور دانست و اظهار داشت: در این شرایط مدیریت ورزش کشور به هیچ وجه به کسانی که در صدد تفرقه و اختلاف هستند اجازه نمی دهد این وحدت را از بین ببرند .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر در آیین بازگشایی سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک خدمات دکتر صالحی امیری در دوران ریاست کمیته ملی المپیک را ستایش کرد و با اشاره به افتتاح موزه ملی ورزش همچنین بازگشایی سالن استاد فارسی ، این اقدامات را در جهت پیشبرد حرکت عمومی ورزش کشور موثر دانست .
   وزیر ورزش و جوانان اشاره به وحدت ،همدلی و هماهنگی موجود بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک ابزار امیدواری کرد که این دوره به یک دوره تاریخی در ورزش کشور در ابعاد مختلف تبدیل شود و این رویه وحدت با استمرار همراه شود تا به هیچ وجه اختلافات گذشته ظهور و بروز پیدا نکند .
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: حرکت عمومی ورزش کشور با سازندگی همراه است و این در حالی است که تحریم های ناعادلانه و ظالمانه که در چهل سال اخیر بی سابقه بوده محدودییت هایی را برای کشور بوجود آورده اما با عنایت خداوند متعال حرکت روبه رشد ورزش کشور همچنان ادامه دارد .
   وزیر ورزش و جوانان گفت: در این شرایط سخت که محدودیت های اعتباری در عرصه های مختلف اثر گذاشته است، بطور مثال پنج شنبه هفته گذشته بزرگترین سالن دو ومیدانی غرب کشور را در خرم آباد پس از 12 سال به بهره برداری رساندیم بطوریکه این پروژه در 9 سال اول سی درصد و در سه سال اخیر با هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی همراه شد و در نهایت افتتاح و به بهره بقرداری رسید .
   دکتر سلطانی فر با بیان اینکه در حال حاضر 11 سالن 6 هزارنفری در حال ساخت در کشور وجود دارد تصریح کرد: همه این پروژه های مهم بین 10 تا 15 سال از احداث آنها سپری شده بود و در حد فوندانسیون بود اما با تلاش ویژه ای که صورت گرفت عملیات اجرایی آنها آغاز شده و سالن های اردبیل و ارومیه هم که با عزت و افتخار لیگ ملت های والیبال را میزبانی کردند از جمله سالن هایی هستند که برای توسعه ورزش کشور افتتاح شده اند .
   وزیر ورزش و جوانان تلاش مجموعه کشور را افتتاح پروژه های نیمه تمام و مهم از جمله 11 سالن 6 هزار نفره در سراسر کشور تا پایان فعالیت دولت دانست و تصریح کرد: در صددیم شرایطی را فراهم آوریم که همه استان ها شرایط میزبانی رویدادهای بزرگ بین المللی را داشته باشند و به همین منظور هر شنبه گزارش میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها را از مدیران کل استانی دریافت می کنم تا انشالله با افتتاح پروژه ها ،امکان و ظرفیت مناسبی برای افتخارآفرینی قهرمانان بوجود اید .
   وزیر ورزش و جوانان گفت: در سال گذشته هدف گذاری کرده بودیم 500 پروژه ورزشی را افتتاح کنیم اما با تلاشی که صورت گرفت بیش از 700 پروژه را به بهره برداری رساندیم و در سال جاری نیز 700 پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد و بازسازی پروژه های مهم ورزشی از جمله ورزشگاه آزادی که سال گذشته آغاز شده بود ادامه خواهد یافت و ورزشگاه تختی تهران نیز که فرسوده شده مورد بازسازی و رفع مشکلات قرار خواهد گرفت .
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: در بخش احداث اماکن ورزشی همچنین نگهداری و توسعه و بازسازی خیز بلندی را برداشتیم و با قدرت هم ادامه خواهیم داد تا موجب افتخارآفرینی بیشتر ورزش فراهم آید و در نهایت منجر به موفقیت ورزش ایران در عرصه های مهم بین المللی شود و با درخشش ورزشکاران وحدت ملی ،ارتقا غرور ملی و نشاط اجتماعی پدید آید .
   وزیر ورزش و جوانان بار دیگر وحدت و همدلی در بین مسئولین ورزش کشور را مورد توجه قرار داد و توضیح داد: دوران اختلاف تمام شده است در این دوره که همدلی و هم افزایی بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک وجود دارد خیلیها سعی کردند بر طبل اختلافات بکوبند اما انها به هیچ وجه نمی توانند در حرکت عمومی ورزش کشور خلل لایجاد کنند چرا که ورزش ایران در شرایط کنونی صحنه همدلی،هم افزایی است و این مدیریت به هیچ کسی اجازه نمی دهد این وحدت را برهم بزند و تفرقه افکنان نمی توانند به هدف خود برسند .
   دکتر سلطانی فر ابراز امیدواری کرد که همدلی و هم افزایی در ورزش ایران با موفقیت در المپیک 2020 همراه شود .
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,206,108
تعداد بازدید امروز : 469
تعداد بازدید دیروز : 2,023
تعداد بازدید هفته : 5,664
تعداد بازدید این ماه : 22,903
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.