جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • زورخانه امیرالمومنین(ع) مجن شاهرود افتتاح شد

   با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان؛

   زورخانه امیرالمومنین(ع) مجن شاهرود افتتاح شد

   زورخانه امیرالمومنین(ع) مجن شاهرود افتتاح شد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از افتتاح زورخانه امیر المومنین(ع) شهر مجن با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی و شهرستانی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجتبی جانعلی، بابیان اینکه در حاشیه سفر معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان به شهرستان شاهرود، زورخانه امیرالمومنین(ع) شهر مجن در شمال شاهرود افتتاح شد، بیان کرد: این پروژه از محل اعتبارات عمرانی استانی در سال ۹۷ کلنگ زنی و در همین ماه مراحل ساخت آن تکمیل و آماده بهره‌برداری شد.
   وی افزود: این زورخانه در دو فاز ساخته‌شده که فاز نخست آن شمال گود، سالن استاندارد، گرمایش، نور، کف‌پوش، سکوی تماشاگران و محل قرارگیری مرشد و ... است که تأمین اعتبار این پروژه از محل اعتبارات استانی و کمک‌های اهدایی وزارت نفت بوده و فاز دوم آن تابستان سال ۹۹ با تجهیز رختکن، سرویس بهداشتی، اتاق مدیریت و ... افتتاح خواهد شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان همچنین بابیان اینکه ساخت زورخانه امیرالمومنین(ع) مجن تا امروز مجموعاً ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه داشته است، ابراز کرد: این پروژه در ۵۰۰ مترمربع شامل ۳۱۲ مترمربع در فاز نخست و ۱۸۸ مترمربع در فاز دوم ساخته‌شده است.
   جانعلی افزود: معاون امور حقوقی و مجلس وزیر ورزش و جوانان به همراه دیگر مقامات شهرستانی و استانی در مراسم افتتاح زورخانه امیر المومنین(ع) مجن حضور داشتند.
   گفتنی است مجن شهری در ۳۵ کیلومتری شمال شاهرود و نزدیک به مرز استان سمنان و گلستان است.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,217,893
تعداد بازدید امروز : 1,544
تعداد بازدید دیروز : 8,344
تعداد بازدید هفته : 17,449
تعداد بازدید این ماه : 34,688
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.