جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تا پایان سال جاری۷۰۰پروژه ورزشی در سطح کشور افتتاح می‌شود

   معاون وزیر ورزش و جوانان:

   تا پایان سال جاری۷۰۰پروژه ورزشی در سطح کشور افتتاح می‌شود

   تا پایان سال جاری۷۰۰پروژه ورزشی در سطح کشور افتتاح می‌شود

   معاون امور حقوقی مجلس و هماهنگی استان‌های وزارت ورزش و جوانان، گفت: این وزارت‌خانه در سال جاری ۷۰۰ پروژه در سراسر ایران اسلامی افتتاح می‌کند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛جمشید تقی زاده صبح دوشنبه در مراسم افتتاح زورخانه امیرالمومنین علی (ع) شهر مجن در شمال شهرستان شاهرود با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بابیان اینکه وزارت ورزش و جوانان طرح‌های خوبی را در سطح کشور در دست اجرا دارد، بیان کرد: تاکنون این وزارت خانه توانسته ۵۵5 پروژه ورزشی را افتتاح کند.
   وی بابیان اینکه زورخانه امیرالمومنین علی (ع) شهر مجن پانصد و پنجاهمین پروژه ورزشی سطح کشور از سوی وزارت ورزش و جوانان بود، افزود: تا پایان سال تعداد پروژه‌های افتتاح‌شده در سطح کشور به ۷۰۰ مورد می‌رسد.
   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از برنامه‌های در دست اقدام از سوی این وزارت‌خانه پیگیری برای جذب ۲۷ صدم درصد ردیف اعتباری پتروشیمی و نفت برای ورزش همگانی است که در صورت به نتیجه رسیدن می‌تواند اعتبارات خوبی را برای ورزش کشور مهیا سازد.
   تقی زاده در دیگر بخش سخنان خود به پروژه زورخانه امیرالمومنین علی (ع) مجن اشاره کرد و گفت: ظرف ۴۵ روز و طی مذاکراتی که صورت گرفت، دیوار کشی و تکمیل نواقص این مجموعه شامل سرویس بهداشتی به نتیجه خواهد رسید تا شاهد استفاده بهینه مردم منطقه از این زیرساخت ورزشی و فرهنگی باشیم.
   گفتنی است در سفر یک روزه دکتر تقی زاده به استان سمنان ، پس از دیدار با مسئولین پروژه زورخانه شهرهای مجن و میامی افتتاح شد و همچنین از چند پروژه دیگر نیز بازدید کردند.
   اخبار مرتبط
سمنان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,217,894
تعداد بازدید امروز : 1,545
تعداد بازدید دیروز : 8,344
تعداد بازدید هفته : 17,450
تعداد بازدید این ماه : 34,689
تعداد کاربران آنلاین : 0
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.